Vyberte si vôňu na rok 2018 podľa vášho znamenia

06.01.2018

Je tu nový rok a vy hľadáte novú vôňu. Najlepšie bude, ak sa opýtame hviezd.

BARAN (21. marca - 19. apríla)
Milí barani, máte toľko energie, že neviete obsedieť a občas si toho na plecia vezmete priveľa. Spomedzi všetkých znamení ste práve vy to najmotivovanejšie a najenergickejšie. Povestný je aj váš ohnivý temperament a vášeň a máte v sebe mladistvú silu a energiu. K vašej energii sa skvele hodí Miss Giordanis prímesou vône talianskeho kvetu neroli, ktorá vám dodá auru sebavedomia, neodolateľnej vitality a štipku ležérnej sofistikovanosti.

BÝK (20. apríla - 20. mája)
Pre býkov je rovnováha kľúčová. Vaša citlivosť vás vedie k hľadaniu harmónie vo všetkých aspektoch života. Vášmu znameniu vládne Venuša, čo znamená, že vzťahy sú pre vás obzvlášť dôležité. Ste lojálna, štedrá, milujúca a spoľahlivá priateľka. Pretože máte zmysel pre detail, hodí sa k vám vôňa, ktorá poteší vaše zmysly a rovnako aj zmysly tých, ktorí vás obklopujú, preto je pre vás Love Potion skvelá voľba.

BLÍŽENCI (21. máj - 20. jún)
Blíženci sú najživšie znamenie zo všetkých. Zbožňujete všetko, čo je inovatívne a je vo vás neutíšiteľná zvedavosť. Niekedy ste nepredvídateľné, ale tento váš temperament vás zároveň robí prispôsobivými, vrúcnymi a charizmatickými. Keďže vaším živlom je vzduch, vaša výrazná povaha sa bude skvele dopĺňať s čistou vôňou s ľahkým kvetinovým podtónom. Siahnite po Sublime Nature Tuberose, ktorá vonia ako kvet tuberózy za rannej rosy.

RAK (21. jún - 22. júl)
Milý rak, vy ste to najstarostlivejšie spomedzi všetkých znamení. Máte rada svoj domov a čas strávený osamote. Keďže vaše znamenie je pod vplyvom Mesiaca, ste veľmi obetavá priateľka a priatelia sa na vás vždy môžu obrátiť, keď potrebujú radu a podporu. Hodí sa k vám jemná a ženská vôňa. Vyskúšajte Giordani Gold, ktorá je kombináciou výrazného pomarančového kvetu a drevnatých podtónov.

LEV (23. júl - 22. august)
Milá levica, ste narodená v tom najdramatickejšom znamení. Na všetko máte svoj názor a nebudeme si klamať, konfliktom sa práve nevyhýbate. Ste prirodzená vodkyňa a ste rada stredobodom pozornosti. Za touto silnou fasádou sa však skrýva štedrá a milujúca osoba. Nebojíte sa výrazných, výnimočných vôní a preto by ste mali vyskúšať Divine, ktorá vonia po bielom muškáte a santalovom dreve a môžete sa vďaka nej naďalej cítiť očarujúco a sebavedomo.

PANNA (23. august - 21. september)
Panny majú veľmi citlivú myseľ, telo a dušu, a ešte k tomu sú to perfekcionistky. Dámy, máte analytické zmýšľanie a radi pozorujete a pomáhate ostatným. Ste zemské znamenie, otvorene si viete vychutnať aj tie najmenšie pôžitky. Ste spoľahlivé a zároveň romantické, takže vôňa ako Volare Gold, ktorá sa vyznačuje výraznými podtónmi zamatovej broskyne, ruže a zmyselnými náznakmi slaného karamelu, perfektne ladí s vašou osobnosťou.

VÁHY (22. september - 23. október)
Váhy, ste preslávené tým, že ste milé ku všetkým, kto vás stretne. Máte prirodzený šarm a väčšinou dosiahnete svoje tým, že intelektuálne zhodnotíte situáciu a namotivujete iných, aby s vami spolupracovali. Ste vyrovnaná a spravodlivá, máte rada čerstvý vzduch a prírodu. Vplyv Venuše spôsobuje, že ste v hĺbke duše romantička a vo všetkom, čo robíte, hľadáte krásu. My Little Gardens čerstvou vôňou bazalkového kvetu, ktorá vás vždy dokáže preniesť do oázy pokoja, by mohla byť tou pravou vôňou pre vás.

ŠKORPIÓN (24. október - 21. november)
Záhadné škorpiónky sa vyznačujú hĺbavosťou a intenzitou. Ste statočná, spoľahlivá, rozhodná a tvrdohlavá. Spomedzi všetkých znamení ste to práve vy, kto najlepšie udrží tajomstvo a pokojný prejav maskuje vášnivé vnútro. Vaša záhadná povaha si vyžaduje výraznú vôňu, akou je The ONE Disguise, ktorá prekypuje výraznými malinovými tónmi.

STRELEC (22. november -21. december)
Nezávislé strelkyne sa vedia prispôsobiť v akejkoľvek kultúre či situácii, nemajú však príliš v láske zodpovednosť a prácu. Ste optimistická a bádavá a vaša dobrodružná povaha miluje prírodu. Vaša vôňa by sa mala zhodovať so živou povahou. Vôňa Women's Collection Innocent White Lilacvám navodí pocit, akoby ste boli v rozkvitnutej záhrade.

KOZOROŽEC (22. december - 19. január)
Kozorožce sú veľmi tradičné. Správate sa zodpovedne a chcete, aby vás ostatní brali vážne. Ako zemské znamenie stojíte nohami pevne na zemi, ste nezávislá a niekedy netolerantná. Keďže milujete klasickú sofistikovanosť, mali by ste si podľa toho vyberať aj vôňu. Klasická, no luxusná Essenzaznačky Giordani Gold s kvetom pomarančovníka je pre vás tou najlepšou voľbou.

VODNÁR (20. január -18. február)
Vodnári hrajú podľa vlastných pravidiel. Pretože vašou najsilnejšou stránkou je individualita, tá pravá vôňa pre vás musí byť jedinečná. Ste vzdušné znamenie a preto neznesiete, aby vás čokoľvek obmedzovalo a ste na to veľmi citlivá. Parfémom vyjadrujete okrem iného aj osobnosť, preto podčiarknite svoju jedinečnosť výrazným drevnato-kvetinovým parfémom My Destiny.

RYBY (19. február - 20. marec)
Hĺbavé ryby majú okolo seba záhadnú auru a prirodzené umelecké cítenie a kreativitu. Emócie vyjadrujete bez zábran, ale niekedy sa im odovzdáte natoľko, že sa v nich celkom stratíte. Ako vodné znamenie vás priťahuje oceán a preto sa vďaka ECLAT Mademoiselles bielym ibištekom a jemnými vodnými podtónmi budete cítiť ako ryba vo vode. 

Zdroj: www.oriflame.sk

PÁČI SA TI TENTO ČLÁNOK?   ZDIEĽAJ HO

Chceš výrobky Oriflame s 20% zľavou? Pridaj sa k nám.