Ktorá látka dodá našej pleti žiarivosť a okamžitú mladosť?

24.01.2019

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Kyselina hyalurónová je veľmi obľúbenou surovinou medzi produktmi starostlivosti o pokožku a má na to dobré dôvody. Často práve tejto látke vďačíme za krásnu a žiarivú pleť. Práve ten vzhľad, ktorý je na zozname želaní u každého z nás. Tu sú dôvody, prečo by ste mali pridať tento hydratačný zázrak do vášho denného režimu.

OH, TÁ ŽIARIVÁ PLEŤ!
Všetko, čo chceme, je žiarivá, hydratovaná pokožka a práve kyselina hyalurónová vstupenkou ku pleti, ktorá bude vyvolávať závisť. Je skvelou hydratačnou zložkou, čo znamená, že priťahuje vlahu a má schopnosť dosiahnuť až 1000-krát väčšiu váhu vo vode - a to je úžasne na udržanie hydratovanej pokožky! Vďaka tejto príjemnej hydratácii sa vaša pokožka bude cítiť nádherne jemná, hodvábna a žiarivá. A to je cieľ!

JEMNÁ AKO HODVÁB
Sme presvedčení, že kyselina hyalurónová by mala byť súčasťou každodennej rutiny, a to nielen vtedy, keď už máte pleť žiarivú. Ak sa na vašej pleti objavujú jemné vrásky, možno budete chcieť vedieť, že je to dokázané, že táto zložka pomáha účinne vyhladzovať vrásky a línie a okamžite napína pokožku.

CHRÁŇTE SI SVOJU POKOŽKU!
Kyselina hyalurónová je súčasťou prirodzených hydratačných faktorov (NMF) pokožky v jej hornej vrstve, ktoré sú potrebné pre efektívnu ochrannu bariéru pokožky. Takže kyselina hyalurónová v skutočnosti pomáha posilniť kožnú bariéru a pomáha predchádzať unikaniu jej vlhkosti!

ZVÝŠTE EFEKTIVITU
Kyselina hyalurónová sa najčastejšie vyskytuje v sérach, ale najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete kyselinu hyalurónovú používať ako súčasť rutiny starostlivosti o pleť, kde každý výrobok pracuje na optimalizácii hydratácie, žiarivosti a jej jemnosti. Sérum Ecollagen na redukciu vrások obsahuje nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktorá sa dokáže účinne absorbovať a pomáha vám dosiahnuť pokožkou vašich snov.

Zdroj: www.oriflame.sk

PÁČI SA TI TENTO ČLÁNOK? ZDIEĽAJ HO

Chceš výrobky Oriflame s 20% zľavou? Pridaj sa k nám.