Prečo sú matné rúže práve teraz také aktuálne

24.09.2018

Matné rúže na pery boli jedny z vedúcich make-up trendov už v minulosti a nie je tomu inak ani v súčasnosti. A teraz s novým tekutým rúžom na pery Giordani Gold Iconic Elixir sme tento trend povýšili na úplne novú úroveň! Prečo každá z nás miluje matné rúže? Tu sú 4 hlavné dôvody.

1. Matné rúže pôsobia nóbl
Komfortné džínsy, obľúbené tričko, slnečné okuliare, matný tekutý rúž - a váš vzhľad je perfektný. Matné odtiene sa dokonale hodia k akémukoľvek štýlu, pričom budete vyzerať a cítiť sa elegantne a pohodlne zároveň.

2. Matná farba na perách je intenzívna
S matným rúžom si môžete vytvoriť aj odvážny vzhľad, ale zároveň vyzerať stále prirodzene, pokiaľ si intenzívny matný rúž skombinujete s jemným líčením očí.

3. Matná farba je ľahká
Bežný argument a váš predsudok voči matným rúžom znie, že dehydrujú pery a vaše pery s ním nebudú vyzerať sviežo. Ale v tomto prípade tomu tak nie je! Naše zloženie matného tekutého rúžu to nedovolí. Nový Iconic Elixir je obohatený o regeneračný arganový olej pre váš skvelý pocit. Po aplikácii revolučnej intenzívnej textúry sa vaše pery premenia na nádherné a sofistikované.

4. Matné pery vyzerajú skvele na fotkách
Ste fanúšikom selfies? Vaše matné pery budú prvé, ktoré pritiahnu pozornosť. Už nepotrebujete žiadne filtre! Môžete sa pripraviť na otázky od vašich kamarátok ohľadom odtieňa, ktorý používate, takže sa uistite, že poznáte názov vášho obľúbeného rúžu.

Zdroj: www.oriflame.sk

PÁČI SA TI TENTO ČLÁNOK?  ZDIEĽAJ HO

Chceš výrobky Oriflame s 20% zľavou? Pridaj sa k nám.