Ako skrotiť neposlušné vlasy v zime

04.01.2018

Krehké, suché končeky a mastné vlasy pri korienkoch - vitaj, zima! Nízke teploty, čiapky, šály, ktoré stále nosíme našim vlasom na kráse nepridajú. Nezúfajte, prečítajte si tipy ako poraziť zimu a mať vlasy pod kontrolou!

1. VÁŠ DOBRÝ PRIATEĽ SPREJOVÝ KONDICIONÉR
Kvôli drsnému, chladnému vetru môžu byť Vaše vlasy suchšie, a teda sa ťažšie upravujú. Aby Vaše vlasy získali hydratáciu a boli zdravé, investujte do sprejového kondicionéra. Poďakujú sa Vám za to.

2. NEZABUDNITE NA PODSTRIHNUTIE KONČEKOV

To, že je vonku zima neznamená, že zabudnete na starostlivosť o Vašu korunu krásy! Keďže sa Vaše vlasy v zime ničia, pravidelné podstrihnutie ich udrží v tip-top stave.

3. SPREJ NA VLASY V BOJI PROTI SNEHU A DAŽĎU
Lak na vlasy je najlepší spôsob ako ochrániť vlasy pred vlhkosťou. V prípade, že sneží alebo prší, použite lak na vlasy či už so silnou alebo slabšou fixáciou. Najlepšie na ňom je, že sa ľahko vyčeše z vlasov.

4. NOSTE ČIAPKU (OPATRNE)

Vaša obľúbená zimná čiapka je možno roztomilá, ale spľasnú Vám pod ňou vlasy. Pokiaľ si musíte dať pletenú čiapku, natupírujte si mierne vlasy na temene hlavy. Vďaka tomu bude mať Váš účes silný základ a ľahko si ho napravíte, keď si zložíte čiapku.

5. DOKONALÁ STAROSTLIVOSŤ
Naďalej samozrejme používajte šampón a kondicionér, ale nezabúdajte ani na luxusnú Masku na vlasy alebo Olej na vlasy, ktoré dodajú Vašim vlasom lesk, hydratáciu a objem.

Zdroj: www.oriflame.sk

PÁČI SA TI TENTO ČLÁNOK?  ZDIEĽAJ HO

Chceš výrobky Oriflame s 20% zľavou? Pridaj sa k nám.