3 kroky k žiarivej pokožke

04.01.2018

Nie je nič krajšie ako žiarivá a zdravo vyzerajúca pleť. Hoci sa môže zdať, že oslňujúca pleť je výsadou vyretušovaných tvárí z obálok časopisov, nie je to celkom tak. Vy tak môžete vyzerať tiež a dopomôcť si k tomu v pohodlí domova, ak viete, ako na to. Vyskúšajte náš jednoduchý návod!

1. NAVLHČIŤ & VYČISTIŤ
Začnite tým, že na 1 minútu namočíte konjakovú špongiu v miske s teplou vodou. Potom si naneste na tvár čistiaci gél a pomocou jemných, krúživých pohybov si jemne vymasírujte a vyčistite pleť špongiou. Nakoniec si opláchnite a osušte tvár.

2. PRIDAJTE TROŠKU OLEJA
Teraz, keď už máte úplne čistučkú pleť, je čas ju zvlhčiť. Magický trik pre rozžiarenú pleť: pridajte kvapku oleja do krému, ktorý bežne používate. Olej dávkovaný v malých množstvách prispieva k žiarivej pleti!

3. BB KRÉM & LÍCENKA
Ďalej si naneste ľahký BB krém pre zjednotenie odtieňa pleti. Na záver si vezmite veľký kozmetický štetec v tvare vejárika ("fan brush) a niekoľkými ťahmi si naneste lesklú lícenku na lícne kosti, aby ste vašej tvári dodali svieži vzhľad. To je celé, žiarivá pleť v troch jednoduchých krokoch!

Zdroj: www.oriflame.sk

PÁČI SA TI TENTO ČLÁNOK?  ZDIEĽAJ HO

Chceš výrobky Oriflame s 20% zľavou? Pridaj sa k nám.