Vyzerá to, že v dnešnej dobe sa každý snaží o to, aby vyzeral čo najlepšie. Niekedy môžeme mať pre seba nereálne očakávania, ale to zvyčajne vedie k vyhoreniu. Môže sa to zdať nedôležité, ale čas pre seba je kľúčom k rovnováhe vo vašom živote. Pamätajte, že krása a sila začínajú s vami! Tu je päť tipov pre seba-starostlivosť, ktoré vás zaujmú....

Momentálne žijeme v dobe, ktorá patrí ženám: je to generácia povznášajúcich a inšpiratívnych mladých žien! Je čas, aby ste chytili šťastie a život do svojich vlastných rúk! Kde začať? Čítajte ďalej.

Kyselina hyalurónová je veľmi obľúbenou surovinou medzi produktmi starostlivosti o pokožku a má na to dobré dôvody. Často práve tejto látke vďačíme za krásnu a žiarivú pleť. Práve ten vzhľad, ktorý je na zozname želaní u každého z nás. Tu sú dôvody, prečo by ste mali pridať tento hydratačný zázrak do vášho denného režimu.

Byť zaneprázdnená mamička s prísnym rozvrhom, ktorý je prispôsobený vášmu bábätku často znamená, že nám neostáva čas na potrebnú starostlivosť o pleť. Tu sú naše najlepšie tipy pre mamičky, ktoré zvládajú aj viac vecí naraz, pričom vaša starostlivosť o pleť nebude na úkor starostlivosti o vaše dieťa.

Chcete začať svoje ráno vyváženejším spôsobom? Táto jogová sekvencia vytvorí silný základ a pomôže vám nájsť lásku k jóge. Upokojte svoju myseľ, vyvážte svoje telo a nájdite úžasnú novú energiu pre nasledujúci deň s touto rýchlou a jednoduchou rutinou!

Matné rúže na pery boli jedny z vedúcich make-up trendov už v minulosti a nie je tomu inak ani v súčasnosti. A teraz s novým tekutým rúžom na pery Giordani Gold Iconic Elixir sme tento trend povýšili na úplne novú úroveň! Prečo každá z nás miluje matné rúže? Tu sú 4 hlavné dôvody.

Stretli sme sa s Katrin Romare, aby sme zistili, čo ju inšpiruje a získali tipy, ako dosiahnuť letný sexy vzhľad s našimi doplnkami.

Svet vôní nás dokáže zaviesť na rôzne miesta a prezradiť príbeh o tom, kto vlastne sme. Veľa faktov ale dosiaľ nebolo odhalených. Vráťme sa v čase a zistime spolu, kde to všetko začalo!

Pri výrobe našich obľúbených parfumov získavame kvalitné ingrediencie po celom svete. Chceli by ste vedieť odkiaľ niektoré z nich pochádzajú? Pozrite si Oriflame mapku vôní!

Kozmetický priemysel je džungľa, v ktorej prežijú len tí, ktorí sú dobre informovaní. Takže si poďme teraz spolu naštudovať informácie o našej pleti, aby sme sa o ňu mohli výborne postarať! Pomôžeme vám odlíšiť fakty od klamstiev, zbúrať mýty a ukážeme vám, kam je dobré sústrediť snahu a investovať peniaze.