Výpredaj vôní

Dámske vône

1) Amber Elixír Mystey (2 ks)

Odhaľte tajomné zákutia parfumovej vody Amber Elixir Mystery, vône plnej vášne, ktorá odkrýva tajomstvá okúzľujúceho červeného jantáru priamo z hlbín Baltického mora.


Podmanivé tóny vzácneho kvetu červenej ľalie dotvárajú mystickú okúzľujúcu, ktorej autorkou je majsterka parfumérka Emilie Coppermannová.


Exotická a tajomná vôňa stelesňuje čaro ženského pôvabu.


3) Be Happy

Doprajte si príval radostnej atmosféry s toaletnou vodou s vôňou červeného pomaranča a kurkumy. Moderná, povzbudzujúca vôňa prináša záplavu slnečných tónov a dobrú náladu.


4) Elvie (2 ks)

Toaletná voda Elvie je harmonickou symfóniou vôní. Spája v sebe prírodné tóny bielych kvetov, púdrové tóny bieleho pižma a jemné, zelené akordy konvaliniek, rastúcich v samom srdci čarovných škandinávskych lesov.


5) Lucia Bright Aura

Kvetinová vôňa vyžarujúca jas a sviežu energiu bola inšpirovaná švédskou legendou o Lucii a pôvabom a silou nezábudky. Jej nezabudnuteľná vôňa okolo vás vytvorí auru žiarivej ženskosti.


6) Eclat Weekend (6 ks)

Temperamentná, zároveň však elegantná kvetinová ovocno-zelená vôňa. Najprv vás očaria radostné iskrivé tóny šťavnatého bergamotu, červených ríbezlí a broskyne. Následne vás obklopia jemné akordy sviežej zelene, hlboké medové tóny ruže stolistej a korenisté tóny bielej frézie. Na záver vás potešia neodbytné, zmyselné a pokojné akordy pižma a drevín.


7) Signature Generation her (2 ks)

Nadčasová, kvetinovo-korenistá ženská vôňa s bielym kvetinovým srdcom, ktoré podčiarkujú žiarivé a zároveň moderné drevité tóny. Dominuje tu klasická biela kytica z tónov tuberózy, jazmínu a pomarančového kvetu, ktoré prekypujú radostnou sviežosťou. Bohatý, ženský podpis podčiarkuje moderný, jasný nádych zázvoru.

Vrchné tóny: zázvor, mandarínka, červené jablko

Srdce: jazmín, tuberóza, pomarančovníkové kvety

Základ: cédrové drevo, vanilka, jantár


8) So Fever Ecstatic her

Nová vôňa So Fever Ecstatic prináša rozpaľujúce teplo. Vôňa prichádza s planúcou intenzitou a ohnivou silou. Ohnivé tóny kadidla sa odhalia len pri vysokých teplotách. Je tam aj neodolateľná a odvážna vôňa lieskového orecha. Obsahuje alkohol prírodného pôvodu.


Pánske vône

9) Eclat Toujours

Toaletná voda pre mužov vám vyčarí atmosféru dôverných chvíľ plných romantiky. Nádherný akord elegantnej mäty, kosatca a kože Cuir Corroyé vás unesie do vysnívaného sveta lásky. Eclat Toujours, pretože túto vôňu si skutočne zamilujete.


11) So Fever pánska (3 ks)

Príťažlivá mužná vôňa s intenzitou a charakterom, ktorý odzrkadľuje odvážneho muža vášnivej povahy. Provokatívna a omamná kompozícia tejto vône, plná čistej erotiky, zahalí pokožku do tónov čili papriky, muškátového bourbonu a ohnivého zázvorového dreva.


12) Flamboyant

Vychutnávajte si život bez obmedzení s exkluzívnou vôňou Flamboyant. Svieže citrusy okorenené pikantným srdcom dopĺňa biele cédrové drevo s pižmovým základom. Flamboyant zosobňuje ambiciózneho, úspešného muža, ktorý si dokáže užívať pôžitky života.


13) Greater Him

Dynamická, drevitá vôňa pre mužov, ktorá svojmu nositeľovi dodá novú energiu vďaka osviežujúcim ovocným tónom. Obsahuje unikátnu technológiu na prebudenie pozitívnych emócií a inšpirácie posúvať svoje limity. Objavujte nové horizonty s dynamickou, drevitou mužnou vôňou, ktorá vás obohatí svojím entuziazmom a motiváciou dosahovať svoje ciele.

Vrchné tóny: guava, marakuja, ananás

Srdce: škorica, muškát, pomarančovníkové kvety

Základ: guajak, cédrové drevo, pralinky


14) Venture modrá

Silná a sviežo aromatická mužská parfumová voda inširovaná mestami, ktoré nikdy nespia. Akvaticko-aromatická vôňa vás nabije poriadnou dávkou sviežosti a energie!

Vrchné tóny osviežujúceho sicílskeho bergamotu

Srdce tvoria korenisté tóny čierneho kardamómu

S drevitými tónmi pačuli


15) Venture zelená

Svieža pánska vôňa inšpirovaná príjemným chládkom v tieni mestských alejí. Aromaticko-papraďová toaletná voda pôsobí veľmi osviežujúco a zároveň elegantne a mužne.

Chladivé a energické vrchné tóny mäty

V srdci driemu intenzívne tóny koreňa damiány

Balzamikový, drevitý základ v podobe cédrového dreva


16) Citrus Tonic

Privítajte každý nový deň s pocitom sebaistoty a sviežosti. Toaletná voda Citrus Tonic vás osloví výraznými tónmi ohybného dreva. Nezabudnuteľné citrusové akordy sú sviežim začiatkom tejto energiou nabitej vône, ktorá perfektne vyjadruje pocity sebavedomého muža.


17) Dark Wood

Opojná, sexi toaletná voda s hrejivým nádychom pre muža, ktorý miluje nové zážitky. Základom vône toaletnej vody Dark Wood sú hrejivé maskulínne tóny dreva guaiac, vyžarujúce príťažlivú zemitú auru. Spoznajte tajomstvo noci zakódované v tejto vôni.


18) Debonair Gentlewoods (2 ks)

Šarmantná mužská vôňa pre moderného džentlmena s drevitými tónmi a s trendy kvetinovým nádychom. Prekypuje charizmou a mnohostranným, sebavedomým charakterom – pripomína súčasného muža.

Vrchné tóny: čierne korenie, citrón aldehydické tóny

Srdce: akord ruže tŕnistej, šalvia, muškát

Základ: severská breza strieborná, cédrové drevo, pačuli