"Vďaka Oriflame žijem život o akom som vždy snívala."

Som členkou Oriflame už od roku 1994.

Nevymenila by som túto kozmetiku za žiadnu inú, pretože mi doslova ZACHRÁNILA PLEŤ.

Som hrdá, že už viac ako 20 rokov ROBÍM ŽENY A DIEVČATÁ KRAJŠÍMI, ŠŤASTNÝMI A SEBAVEDOMÝMI.

1) MILUJEM TÚTO KVALITNÚ KOZMETIKU

V mladosti som mala VEĽKÝ PROBLÉM S AKNÉ A MASTNOU PLEŤOU. Na kožnom mi predpísali klasickú liečbu na akné, no po nej sa mi pleť veľmi vysušila a rozcitlivela. Vyrážky sa samozrejme nestratili. Keď som si kúpila krémy v drogérii, vždy ma štípali až pálili a vytvárali sa mi červené fľaky na pleti. 

Trápila som sa s tým až do konca strednej školy, KÝM SOM SA NESTRETLA S ORIFLAME, čo považujem za veľké šťastie. Sesternica mi presne vysvetlila, ako mi problémy na pleti vznikli, prečo a ako sa mám o pleť starať, aby som si ich vyliečila. A POMOHLO TO!!!

Trvalo to až 2 roky!!! No pleť sa mi znormalizovala, suchosť a citlivosť sa vyliečili a mohla som si konečne začať liečiť akné správnou starostlivosťou a tými správnymi výrobkami. Zamilovala som sa do tejto kozmetiky A PRETO SOM SA ZAREGISTROVALA. Aby bol Oriflame už navždy súčasťou môjho života.

2) POMOCOU ORIFLAME SA DÁ VÝBORNE PRIVYROBIŤ

Najskôr som bola len samospotrebiteľka. Nakupovali sme si s rodinou výrobky lacnejšie a naučili sme sa, ako ich správne používať. Veľmi rýchlo sme zistili, že kozmetika z bežnej drogérie sa kvalitou tejto našej ani zďaleka nevyrovná a tak sme prestali do drogérie chodiť. ORIFLAME SA STAL NAŠOU DOMÁCOU DROGÉRIOU, v ktorej sme našli všetko, čo sme potrebovali.

Potom som zistila, že AJ MOJE KAMARÁTKY A ZNÁME MAJÚ ROVNAKÉ KOZMETICKÉ PROBLÉMY a nikto im s nimi nevie pomôcť. Skúšali rôznu kozmetiku, no problémov sa nezbavili. Tak som im povedala, ako mne pomohli výrobky Oriflame A ZRAZU SOM MALA SVOJE PRVÉ ZÁKAZNÍČKY!!! Objednávali si len u mňa, pretože aj v tej dobe veľa členiek len rozdávalo katalógy bez akýchkoľvek rád. No ja som im vždy odporučila tie správne výrobky.

Páčila sa mi práca s kozmetikou. Od začiatku som sa zúčastňovala všetkých školení a stretnutí, ktoré firma poriadala. Predajom výrobkov Oriflame som si NAOZAJ DOBRE PRIVYROBILA. Vždy som mala kozmetiku pre celú rodinu zadarmo a ešte som si aj peniaze odložila. A to som ukazovala katalóg len medzi kamarátkami a známymi.

Bola to SUPER BRIGÁDA, KTORÚ SOM MOHLA ROBIŤ "Z DOMU" A STÍHALA SOM JU AJ POPRI MATERSKEJ DOVOLENKE.

3) S ORIFLAME SA DÁ FANTASTICKY ZAROBIŤ, DOKONCA AJ PODNIKAŤ A SPLNIŤ SI VŠETKY SNY

Potom som sa dozvedela, že Oriflame ponúka aj VÝBORNÚ PRÍLEŽITOSŤ VYBUDOVAŤ SI PRAVIDELNÝ PRÍJEM, ktorý by mohol byť 300 - 500 ale aj 1000€ mesačne.

Zistila som, že sa dá S ORIFLAME AJ PODNIKAŤ a zarobiť si aj omnoho viac peňazí. Bolo to pre mňa úplne nepredstaviteľné. Veď na podnikanie musíte mať vzdelanie, živnosť a hlavne véééľa peňazí na rozbeh. No to tu nebolo potrebné.

Stačilo k tomu len registrovať nové členky do Oriflame - dať aj iným dievčatám a ženám možnosť nakupovať túto perfektnú kozmetiku lacnejšie so všetkými výhodami. Preto som začala OKREM KATALÓGU PONÚKAŤ VŠETKÝM OKOLO SEBA AJ MOŽNOSŤ ZAREGISTROVAŤ SA.

A čo bolo super? Že som sa tomu mohla venovať kdekoľvek a kedykoľvek som mala trochu voľného času. Keďže som bola na materskej dovolenke, potrebovala som peniaze navyše. Dosť peňazí............ No nemohla som si nájsť bežnú robotu, kde by som musela ísť na 3-4 hodiny denne. POTREBOVALA SOM PRÁCU, KTORÁ SA PRISPÔSOBÍ MNE, KTORÚ MÔŽEM ROBIŤ AJ Z DOMU, ALEBO VTEDY, KEDY MÁM VOĽNÝ ČAS. A to mi Oriflame umožnil.

Veľmi sa mi páčilo, že členky, ktoré sa zaregistrovali do mojej obchodnej skupiny, boli naozaj spokojné. Ak mali nejaké kozmetické problémy, pomohla som im ich vyriešiť. Tie, ktoré si potrebovali privyrobiť, naučila som ich to. BAVILO MA TO. BOLA TO PRÁCA, KTORÁ BOLA ZÁROVEŇ AJ MOJÍM KONÍČKOM. 

A tak som sa po skončení materskej dovolenky rozhodla nevrátiť do predchádzajúceho zamestnania (bola som zdravotná sestra v nemocnici), ale rozhodla som si BUDOVAŤ SVOJ VLASTNÝ BIZNIS - SVOJU VLASTNÚ FIRMU V ORIFLAME.

Všetko, čo som k tomu potrebovala, som sa naučila tu, od mojej vyššej sponzorky a na školeniach - Ako byť úspešná v Oriflame. Vždy, keď som nevedela, čo mám robiť, poradila mi. NAUČIŤ SA VŠETKO POTREBNÉ, BOLO NAOZAJ VEĽMI JEDNODUCHÉ.

Splnilo to všetky moje očakávania a predstavy. Tak ako mi do skupiny pribúdali nové členky, tak stúpal aj môj príjem. Zakaždým, keď som dosiahla vyššiu pozíciu, splnila som si jeden z mojich snov. No tým vytúženým bolo stať sa úspešnou manažérkou obchodnej skupiny a získať titul ZLATÁ DIREKTORKA ORIFLAME. A zabezpečiť si tak FINANČNÚ A OSOBNÚ SLOBODU!!! Čo som aj dosiahla.

Čo to pre mňa znamená?

  • mám prácu, ktorá mi je zároveň koníčkom
  • viem si prispôsobiť dĺžku pracovnej doby
  • robím kedy chcem a koľko chcem
  • ak som potrebovala mať voľno kvôli dieťaťu (prázdniny či choroba), urobila som si ho
  • finančne som zabezpečila svoju rodinu a môj mesačný prijem je podľa MOJICH predstáv
  • nemusím sa zadlžovať splátkami a úvermi
  • trávim omnoho viac času s rodinou, než keby som bola v klasickom zamestnaní
  • môžem zadarmo cestovať do zahraničia na úžasné konferencie Oriflame
  • splnila som si skoro všetky sny a tie ďalšie na mňa ešte čakajú

A čo mi ešte Oriflame umožnil? MÔŽEM MENIŤ ŽIVOTY ĽUDÍ OKOLO MŇA K LEPŠIEMU !!!

Za viac ako 20 rokov, ktoré som v Oriflame, pribudlo do mojej obchodnej skupiny veľmi veľa spokojných členiek, ktoré si kozmetiku nakupujú buď len pre seba a svoju rodinu alebo ukazujú katalóg aj svojim kamarátkam. Mnohé sa však chceli tiež STAŤ LÍDRAMI ORIFLAME, vybudovať si svoju vlastnú obchodnú skupinu a vytvoriť si perfektný nadštandardný príjem. S veľkou radosťou som im v tom pomáhala, pretože som chcela, aby si aj oni splnili všetky svoje sny a stali sa úspešnými dievčatami a ženami.

Mnohé z nich, aj keď sa už teraz Oriflame aktívne nevenujú, stále dostávajú od firmy peniaze za členky, ktoré si do skupiny priviedli a o ktoré sa pred tým starali. Niektoré z nich sa "upísali" Oriflame na celý život. Stal sa ich prácou, koníčkom a podnikaním v jednom.

ŽIJÚ SVOJ ŠŤASTNÝ VYSNÍVANÝ ŽIVOT A PLNIA SI SVOJE SNY A SNY SVOJEJ RODINY.

Chceš aj ty kvalitnú prírodnú kozmetiku alebo žiť svoj vysnívaný život?

Pridaj sa k nám.